vichan - en to hu_HU translation catalogue (315 entries)

en: %d result in | %d results in
hu_HU[0]: %d találat itt:
hu_HU[1]: %d találat itt:

en: (For file deletion.)
hu_HU: (Fájl törléshez.)

en: (No news to show.)
hu_HU: (Nincsenek új hírek.)

en: (Search is case-insensitive and based on keywords. To match exact phrases, use "quotes". Use an asterisk (*) for wildcard.)
hu_HU: (A keresés figyelmen kívül hagyja az ékezeteket és kulcsszavakon alapul. Pontos kifejezésekhez használj "idézőjeleket". Ismeretlen részekhez pedig (*) csillagot.)

en: (or subnet)
hu_HU: (vagy alhálózat)

en: 1 image reply | %count% image replies
hu_HU[0]: 1 válasz képpel
hu_HU[1]: %count% válasz képpel

en: 1 post | %count% posts
hu_HU[0]: 1 hozzászólás
hu_HU[1]: %count% hozzászólás

en: 1 reply | %count% replies
hu_HU[0]: 1 válasz
hu_HU[1]: %count% válasz

en: Action
hu_HU: Tevékenység

en: Actions
hu_HU: Tevékenységek

en: Active
hu_HU: Hatályos

en: Administration
hu_HU: Adminisztráció

en: All boards
hu_HU: Minden tábla

en: All trademarks, copyrights, comments, and images on this page are owned by and are the responsibility of their respective parties.
hu_HU: Minden védjegy, védett tartalom, hozzászólás és kép ezen az oldalon az azt megillető és érte felelő jogos tulajdonosáé.

en: Allow thread to be bumped
hu_HU: A szál bumpolható

en: An error has occured.
hu_HU: Hiba történt.

en: Anti-spam
hu_HU: Spamvédelem

en: Appeal reason
hu_HU: Fellebbezés indoka

en: Appeal time
hu_HU: Fellebbezés ideje

en: Are you sure you want to delete all posts by this IP address, across all boards?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod az összes hozzászólást erről az IP-ről minden táblán?

en: Are you sure you want to delete all posts by this IP address?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod az erről az IP címről érkezett összes hozzászólást?

en: Are you sure you want to delete this file?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod ezt a fájlt?

en: Are you sure you want to delete this?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod?

en: Are you sure you want to demote yourself?
hu_HU: Biztos, hogy le akarod fokozni magadat?

en: Are you sure you want to do that?
hu_HU: Biztos, hogy ezt akarod tenni?

en: Are you sure you want to spoiler this file?
hu_HU: Biztos, hogy spoilerezni akarod ezt a fájlt?

en: Ban & Delete
hu_HU: Ban & Töröl

en: Ban appeal not found!
hu_HU: Kitiltási fellebbezés nem található!

en: Ban appeals
hu_HU: Kitiltási fellebbezések

en: Ban list
hu_HU: Kitiltási lista

en: Banned!
hu_HU: Bannolva!

en: Banned?
hu_HU: Kitiltva?

en: Bans
hu_HU: Kitiltások

en: Board
hu_HU: Tábla

en: Boards
hu_HU: Táblák

en: Body
hu_HU: Test

en: Cannot open themes directory; check permissions.
hu_HU: Témák mappa nem megnyitható: ellenőrizd az engedélyeket.

en: Change password
hu_HU: Jelszóváltás

en: Click to proceed to
hu_HU: Kattints a folytatáshoz

en: Comment
hu_HU: Hozzászólás

en: Config editor
hu_HU: Beállítás szerkesztő

en: Configuration
hu_HU: Konfiguráció

en: Configuring theme: %s
hu_HU: Konfiguráló téma: %s

en: Confirm action
hu_HU: Lépés megerősítése

en: Continue
hu_HU: Folytat

en: Could not find current version! (Check .installed)
hu_HU: Jelenlegi verzió nem található! (Ellenőrizd a következőt: .installed)

en: Couldn't make sense of the URL of the video you tried to embed.
hu_HU: A videó URL-je amelyet beilleszteni próbáltál, nem értelmezhető.

en: Couldn't open board after creation.
hu_HU: Nem nyitható meg a tábla készítés után.

en: Create new board
hu_HU: Új tábla készítése

en: Create user
hu_HU: Felhasználót létrehoz

en: Currently editing raw HTML.
hu_HU: Jelenleg nyers HTML-t szerkesztesz.

en: Dashboard
hu_HU: Irányítófal

en: Database error:
hu_HU: Adatbázis hiba:

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Debug
hu_HU: Hibakeresés

en: Debug: APC
hu_HU: Hibakeresés: APC

en: Debug: Anti-spam
hu_HU: Hibaellenőrzés: Spamszűrő

en: Debug: Recent posts
hu_HU: Hibaellenőrzés: Legutóbbi hozzászólások

en: Debug: SQL
hu_HU: Hibaellenőrzés: SQL

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Delete Post
hu_HU: Hozzászólás Törölése

en: Delete all posts by IP
hu_HU: Összes üzenet törlése erről az IP-ről

en: Delete all posts by IP across all boards
hu_HU: Összes hozzászólás törlése erről az IP-ről minden táblán

en: Delete file
hu_HU: Fájlt töröl

en: Delete forever
hu_HU: Törlés örökre

en: Delete user
hu_HU: Felhasználót töröl

en: Demote
hu_HU: Lefokoz

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Discard abuse report
hu_HU: Visszaélési jelentés elvetése

en: Discard all abuse reports by this IP address
hu_HU: IP összes visszaélési jelentésének elvetése

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Edit board
hu_HU: Tábla szerkesztése

en: Edit markup instead?
hu_HU: Szerkeszted a jelölést inkább?

en: Edit post
hu_HU: Hozzászólás szerkesztése

en: Edit raw HTML instead?
hu_HU: Szerkeszted a nyers HTML-t inkább?

en: Edit user
hu_HU: Felhasználó szerkesztése

en: Embed
hu_HU: Beágyaz

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error information
hu_HU: Hiba részletei

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Expires
hu_HU: Lejár

en: Failed to redraw image!
hu_HU: Hiba a kép újrarajzolása közben!

en: Failed to resize image!
hu_HU: Hiba a kép átméretezése közben!

en: File
hu_HU: Fájl

en: File:
hu_HU: Fájl:

en: Flag
hu_HU: Megjelöl

en: Flags
hu_HU: Jelölések

en: Flood detected; Post discarded.
hu_HU: Flood érzékelve. Üzenet elvetve.

en: From
hu_HU: Innen

en: Go back
hu_HU: Vissza

en: Group
hu_HU: Csoport

en: ID
hu_HU: Azonosító

en: IP address
hu_HU: IP cím

en: IP address notes
hu_HU: IP cím jegyzetek

en: IP address/mask
hu_HU: IP cím/maszk

en: Impossible to move thread; there is only one board.
hu_HU: Szál nem áthelyezhető; csak egy tábla van.

en: Impossible to promote/demote user.
hu_HU: Nem lehetséges előléptetni/lefokozni a felhasználót.

en: Install
hu_HU: Telepít

en: Installed theme: %s
hu_HU: Telepített téma: %s

en: Invalid board!
hu_HU: Érvénytelen tábla!

en: Invalid image.
hu_HU: Érvénytelen kép.

en: Invalid security token! Please go back and try again.
hu_HU: Érvénytelen biztonsági azonosító! Lépj vissza és próbáld újra.

en: Invalid username and/or password.
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév és/vagy jelszó.

en: Invalid username and/or password. Your user may have been deleted or changed.
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév és/vagy jelszó. A fiókod talán törölve lett vagy megváltoztatva.

en: Invalid/malformed cookies.
hu_HU: Érvénytelen vagy hibás sütik.

en: It is still pending
hu_HU: Még mindig függőben van.

en: Last 1 Post | Last %count% Posts
hu_HU[0]: Utolsó hozzászólás
hu_HU[1]: Utolsó %count% hozzászólás

en: Last action
hu_HU: Utolsó tevékenység

en: Leave shadow thread
hu_HU: Árnyék szál elhagyása

en: Length
hu_HU: Hossz

en: Lock
hu_HU: Lezár

en: Lock thread
hu_HU: Szál lezárása

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Lurk some more before posting.
hu_HU: Leselkedj többet mielőtt beleszólsz.

en: MIME type detection XSS exploit (IE) detected; post discarded.
hu_HU: MIME típus találat XSS exploit (IE) érzékelve; üzenet elvetve.

en: Make thread not sticky
hu_HU: Nem ragacsolt szál indítása

en: Make thread sticky
hu_HU: Szál ragacsba helyezése

en: Manage themes
hu_HU: Témák rendezése

en: Manage users
hu_HU: Felhasználók kezelése

en: Maximum file size: %maxsz% bytes<br>Your file's size: %filesz% bytes
hu_HU: Maximális fájlméret: %maxsz% Byte<br>A fájlod mérete: %filesz% Byte

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: Moderation log
hu_HU: Moderációs napló

en: Move reply
hu_HU: Hozzászólás áthelyezése

en: Move reply to another board
hu_HU: Hozzászólás áthelyezése másik táblára

en: Move thread
hu_HU: Szál áthelyezése

en: Move thread to another board
hu_HU: Szál áthelyezése másik táblára

en: Name
hu_HU: Név

en: New Ban
hu_HU: Új Kitiltás

en: New PM for
hu_HU: Új privát üzenet neki:

en: New Reply
hu_HU: Új Hozzászólás

en: New Topic
hu_HU: Új Szál

en: New ban
hu_HU: Új kitiltás

en: New board
hu_HU: Új tábla

en: New note
hu_HU: Új jegyzet

en: New post
hu_HU: Új üzenet

en: New user
hu_HU: Új felhasználó

en: News
hu_HU: Hírek

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No results.
hu_HU: Nincs megjelenítendő eredmény.

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Note
hu_HU: Jegyzet

en: Noticeboard
hu_HU: Üzenőfal

en: Or URL
hu_HU: Vagy URL

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: PM
hu_HU: PÜ

en: PM inbox
hu_HU: Beérkező privát üzenetek

en: Page not found.
hu_HU: Az oldal nem található.

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Phrase:
hu_HU: Kifejezés:

en: Post news entry
hu_HU: Küldd a hírek bejegyzésbe

en: Post search is disabled
hu_HU: Üzenetek közötti keresés kikapcsolva

en: Post to noticeboard
hu_HU: Beküldés az üzenőfalra

en: Post too long. Click <a href="%s">here</a> to view the full text.
hu_HU: A hozzászólás túl hosszú. Kattints <a href="%s">ide</a> hogy lásd a teljes szöveget.

en: Posting mode: Reply
hu_HU: Hozzászólás módja: Válasz

en: Posts
hu_HU: Hozzászólások

en: Prevent thread from being bumped
hu_HU: A szál nem bumpolható

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Private message
hu_HU: Privát üzenet

en: Promote
hu_HU: Előléptet

en: Query too broad.
hu_HU: A bevitt adat túl széles.

en: Raw HTML
hu_HU: Nyers HTML

en: Reason
hu_HU: Indok

en: Rebuild
hu_HU: Újraépítés

en: Rebuilt theme: %s
hu_HU: Újjáépített téma: %s

en: Recent posts
hu_HU: Legutóbbi üzenetek

en: Reconfigure
hu_HU: Újrakonfigurálás

en: Remove ban
hu_HU: Kitiltást felold

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Reply with quote
hu_HU: Válasz idézettel

en: Report
hu_HU: Jelent

en: Report date
hu_HU: Jelentési dátum

en: Report queue
hu_HU: Jelentések

en: Reported by
hu_HU: Jelentette

en: Return
hu_HU: Vissza

en: Return to dashboard
hu_HU: Visszatérés az irányítófalra

en: SQL
hu_HU: Strukturált Lekérdezőnyelv

en: Save changes
hu_HU: Változásokat elment

en: Search
hu_HU: Keres

en: Search is case-insensitive and based on keywords. To match exact phrases, use "quotes". Use an asterisk (*) for wildcard.</p><p style="font-size:8pt;margin:5px">You may apply the following filters to your searches: <strong>id</strong>, <strong>thread</strong>, <strong>subject</strong>, and <strong>name</strong>. To apply a filter, simply add to your query, for example, <em>name:Anonymous</em> or <em>subject:"Some Thread"</em>. Wildcards cannot be used in filters.
hu_HU: A keresés nem veszi figyelembe az ékezeteket és kulcsszavakon alapul. Pontos kifejezések kereséséhez használj "idézőjeleket", illetve csillagot (*) ismeretlen részeken.</p><p style="font-size:8pt;margin:5px">A következő szűrőket használhatod a kereséshez: <strong>azonosító</strong>, <strong>szál</strong>, <strong>téma</strong>, és <strong>név</strong>. A szűrő használatához egyszerűen add hozzá azt a mezőben, például, <em>név:Anonymous</em> vagy <em>téma:"Valamilyen szál"</em>. Csillagok nem használhatóak a szűrőben.

en: Search results
hu_HU: Keresési eredmények

en: Seen
hu_HU: Látta

en: Select board
hu_HU: Válassz táblát

en: Send message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Set
hu_HU: Beállít

en: Spoiler File
hu_HU: Fájl spoilerezése

en: Spoiler Image
hu_HU: Spoiler Kép

en: Staff
hu_HU: Személyzet

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Sticky
hu_HU: Ragacs

en: Subject
hu_HU: Téma

en: Target and source board are the same.
hu_HU: Cél és forrástábla azonos.

en: Target board
hu_HU: Cél tábla

en: That ban doesn't exist or is not for you.
hu_HU: A kitiltás nem létezik illetve nem téged érint.

en: That file <a href="%s">already exists</a> in this thread!
hu_HU: A fájl <a href="%s">már fel lett töltve egyszer</a> ebben a szálban!

en: That file <a href="%s">already exists</a>!
hu_HU: A fájl <a href="%s">már fel lett töltve egyszer</a>!

en: That mod <a href="?/users/%d">already exists</a>!
hu_HU: Ez a moderátor <a href="?/users/%d">már létezik</a>!

en: That post doesn't exist…
hu_HU: A hozzászólás nem létezik.

en: That theme doesn't exist!
hu_HU: Nincs ilyen téma!

en: The %s field is required.
hu_HU: A %s mező szükséges.

en: The %s field was invalid.
hu_HU: A %s mező érvénytelen.

en: The %s field was too long.
hu_HU: A %s mező túl rövid lett.

en: The body was too long.
hu_HU: A body túl hosszú lett.

en: The body was too short or empty.
hu_HU: A body túl rövid lett, vagy üres.

en: The file was too big.
hu_HU: A fájl túl nagy.

en: The server failed to handle your upload.
hu_HU: A szerver képtelen kezelni a feltöltésed.

en: Themes directory doesn't exist!
hu_HU: Témák mappa nem létezik!

en: There are no active bans.
hu_HU: Nincsenek érvényben lévő kitiltások.

en: There are no boards to search!
hu_HU: Nincsenek táblák a kereséshez!

en: There are no reports.
hu_HU: Nincsenek jelentések

en: There are no themes available.
hu_HU: Nincsenek elérhető témák

en: There is already a %s board.
hu_HU: Már létezik ez a tábla: %s

en: There is already a pending appeal for this ban.
hu_HU: Már van benyújtott fellebbezés a kitiltásra.

en: Thread ID
hu_HU: Szál ID

en: Thread has reached its maximum image limit.
hu_HU: A szál elérte a maximális képfeltöltések számát.

en: Thread has reached its maximum reply limit.
hu_HU: A szál elérte a maximális hozzászólások számát.

en: Thread locked. You may not reply at this time.
hu_HU: Szál lezárva. Egyelőre nem válaszolhatsz.

en: Thread specified does not exist.
hu_HU: A megadott szál nem létezik.

en: Thumbnail
hu_HU: Előnézeti kép

en: Time
hu_HU: Idő

en: Too many cites; post discarded.
hu_HU: Túl sok idézés; üzenet elvetve.

en: Too many cross-board links; post discarded.
hu_HU: Túl sok tábla keresztlinkelés; üzenet elvetve.

en: Too many links; flood detected.
hu_HU: Túl sok hivatkozás; flood érzékelve.

en: Type
hu_HU: Típus

en: USER WAS BANNED FOR THIS POST
hu_HU: BÁNTOTTUK

en: Unban selected
hu_HU: Kiválasztottak kitiltását felold

en: Uninstall
hu_HU: Eltávolít

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Unknown file extension.
hu_HU: Ismeretlen fájlkiterjesztés.

en: Unlock thread
hu_HU: Szál feloldása

en: Unoriginal content!
hu_HU: Nem eredeti tartalom!

en: Unoriginal content! You have been muted for %d seconds.
hu_HU: Nem eredeti tartalom! El lettél némítva %d másodpercre.

en: Unsupported file format:
hu_HU: Nem támogatott fájlformátum:

en: Unsupported image format.
hu_HU: Nem támogatott képformátum.

en: Update
hu_HU: Frissít

en: Use theme
hu_HU: Témát használ

en: User account
hu_HU: Felhasználói fiók

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Verification
hu_HU: Megerősítés

en: Version
hu_HU: Verzió

en: View All
hu_HU: Mind megjelenítése

en: View all noticeboard entries
hu_HU: Mutassa az üzenőfal összes bejegyzését

en: View more logs for this user.
hu_HU: Több naplóbejegyzés mutatása ettől a felhasználótól.

en: Wait a while before searching again, please.
hu_HU: Légy szíves várj egy kicsit mielőtt újra használnád a keresőt.

en: Wrong password…
hu_HU: Rossz jelszó...

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You appealed this ban on
hu_HU: Megfellebbezted a kitiltást

en: You are banned! ;_;
hu_HU: Ki vagy tiltva! ;__;

en: You are muted! Expires in %d seconds.
hu_HU: Némítva lettél! Lejár: %d másodperc múlva.

en: You are not a mod…
hu_HU: Nem vagy moderátor...

en: You are not banned.
hu_HU: Nem vagy kitiltva.

en: You are only allowed to unban %s users at a time. You tried to unban %u users.
hu_HU: Csak %s felhasználó kitiltását vonhatod vissza egyszerre. Te %u felhasználó kitiltását próbáltad visszavonni.

en: You are probably seeing this message because Javascript being disabled. This is a necessary security measure to prevent CSRF attacks.
hu_HU: Valószínűleg azért látod ezt az üzenetet mert nem engedélyezted a Javascript-et. Ez egy szükséges biztonsági intézkedés a CSRF támadások kivédésére.

en: You can't report that many posts at once.
hu_HU: Nem jelenthetsz ilyen sok hozzászólást egyszerre.

en: You cannot appeal a ban of this length.
hu_HU: Nem fellebbezhetsz meg egy ilyen időtartamú kitiltást.

en: You cannot appeal this ban again.
hu_HU: Nem fellebbezheted meg ezt a kitiltást többször.

en: You didn't make a post.
hu_HU: Nem küldtél semmit.

en: You didn't select anything to delete.
hu_HU: Nem választottál ki semmit törlésre.

en: You didn't select anything to report.
hu_HU: Nem választottál ki semmit jelentésre.

en: You don't have permission to do that.
hu_HU: Ehhez a funkcióhoz nincs jogosultságod.

en: You have been banned from
hu_HU: Ki vagy tiltva innen:

en: You have been muted for unoriginal content.
hu_HU: Némítva lettél nem eredeti tartalom miatt.

en: You have submitted the maximum number of ban appeals allowed. You may not appeal this ban again.
hu_HU: A maximálisan engedélyett számú fellebbezést felhasználtad a kitiltás ellen. Többet nem fellebehetsz ellene.

en: You last appealed this ban on
hu_HU: Utoljára megfellebbezted ezt a kitiltást

en: You look like a bot.
hu_HU: Úgy látszik nem vagy ember.

en: You may appeal this ban again. Please enter your reasoning below.
hu_HU: Még fellebbezhetsz a kitiltás ellen. Írd meg az indokot alább!

en: You may appeal this ban. Please enter your reasoning below.
hu_HU: A kitiltásod megfellebbezhető, a szövegezést alább küldheted el.

en: You must upload an image.
hu_HU: Fel kell töltened egy képet.

en: You seem to have mistyped the verification.
hu_HU: Úgy látszik elírtad az ellenőrzést.

en: You submitted an appeal for this ban on
hu_HU: A kitiltás fellebbezését beküldted

en: You were banned for the following post on
hu_HU: Ki lettél tiltva a következő hozzászólás miatt

en: You were banned from
hu_HU: Ki lettél tiltva innen:

en: You were banned! ;_;
hu_HU: Ki lettél tiltva! ;__;

en: You'll have to wait another %s before deleting that.
hu_HU: Várnod kell %s másodpercet mielőtt törlöd.

en: Your IP address is
hu_HU: Az IP címed

en: Your IP address is listed in %s.
hu_HU: Az IP címed listázva van itt: %s.

en: Your ban was filed on
hu_HU: A kitiltásod érvénybe lépett

en: Your browser didn't submit an input when it should have.
hu_HU: A böngésződ nem küldött bemenetet amikor kellett volna.

en: Your browser sent an invalid or no HTTP referer.
hu_HU: A böngésződ nem, vagy érvénytelen HTTP hivatkozást küldött.

en: Your code contained PHP syntax errors. Please go back and correct them. PHP says:
hu_HU: A PHP kódod szabálytalan részeket tartalmazott. Lépj vissza és javítsd ki őket. PHP varázsló mondja:

en: Your request looks automated; Post discarded.
hu_HU: Az küldeményed automatizáltnak tűnik. Üzenet elvetve.

en: all boards
hu_HU: minden tábla

en: and
hu_HU: és

en: and it was denied.
hu_HU: és meg lett tagadva.

en: and it was denied. You may not appeal this ban again.
hu_HU: és el lett utasítva. Nem fellebbezhetsz többet a kitiltás ellen.

en: at
hu_HU: itt:

en: by
hu_HU: -tól

en: day | days
hu_HU[0]: nap
hu_HU[1]: nap

en: delete
hu_HU: töröl

en: deleted?
hu_HU: törölve?

en: edit
hu_HU: szerkeszt

en: expires
hu_HU: lejár

en: for an unspecified reason.
hu_HU: nem meghatározott indok miatt.

en: for the following reason:
hu_HU: a következő okkal:

en: from now, which is on
hu_HU: mostantól, amely

en: has since expired. Refresh the page to continue.
hu_HU: óta lejárt. Frissítsd az oldalt a továbblépéshez.

en: hidden
hu_HU: rejtett

en: hour | hours
hu_HU[0]: óra
hu_HU[1]: óra

en: locks thread; replies to it with a link.
hu_HU: lezárja a szálat; linkkel válaszol rá

en: log
hu_HU: napló

en: minute | minutes
hu_HU[0]: perc
hu_HU[1]: perc

en: never
hu_HU: soha

en: new; optional
hu_HU: új; választható

en: no reason
hu_HU: nincs indok

en: no subject
hu_HU: nincs téma

en: none
hu_HU: egyik sem

en: omitted. Click reply to view.
hu_HU: elrejtve. Kattints a válaszra a megjelenítéshez.

en: public; attached to post
hu_HU: nyilvános; üzenethez csatolva

en: remove
hu_HU: eltávolít

en: second | seconds
hu_HU[0]: másodperc
hu_HU[1]: másodperc

en: week | weeks
hu_HU[0]: hét
hu_HU[1]: hét

en: will not expire
hu_HU: nem jár le

en: year | years
hu_HU[0]: év
hu_HU[1]: év
